Jdi na obsah Jdi na menu
 


Záchodek - ideální je speciální trojúhelníkový záchodek pro fretky se zvýšenou zadní stěnou. Ta je zvlášť důležitá pro samce, kteří mají sklon vykonat potřebu výš, než je okraj běžného kočičího záchodku. Vyrábí se s krytem nebo bez a podle provedení stojí asi od 100,- do 500,- Kč. Relativně vhodné jsou také záchodky pro koťata, se sníženým vstupem a případně s rámem, pod který se dá uchytit igelit (brání poškrábání plastu pískem - v drobných rýhách se snáz drží špína).

Stelivo - jsou dva základní typy: hrudkovací a nehrudkovací. Protože fretky jsou masožravci s poměrně čstým vyměšováním, je vhodné použít i deodorant steliva - většinou ve formě malých kamínků, které se ke stelivu přisypou.

Postroje a vodítka - prodávají se postroje z úzkého popruhu s plastovými sponkami. Jsou sice hezky barevné, ale podle mých zkušeností lámou srst a přibalené pevné vodítko také není pro fretku ideální. Za nejlepší považuji kožené postroje podšité měkkým filcem, ve tvaru písmene H a samonavíjecí vodítko pro kočky (např. Flexi). Kožený postroj pro samce by měl mít pásky dlouhé 25 cm a spojku mezi pacičky 6 cm, samici stačí 21 a 5 cm. Protože mnohé obchody s chovatelskými potřebami tyto postroje od dodavatelů odmítají odebírat (raději vám nabídnou zbytečně velký postroj, který ovšem mohou snadno prodat i majiteli malého psa nebo kočky), je většinou nutné ho objednat u sedláře. (Snažíme se zajistit jejich prodej i na akcích Klubu.)

Šampóny - firma Bernina dodává speciální šampón pro fretky, bio sprej na srst (působí proti parazitům) a sprej pro lesk srsti. Všechny tyto výrobky můžete sehnat v prodejnách Gimpet za cca 230,- Kč za čtvrtlitrové balení.

Pelíšky - Prodávají se nejrůznější typy: od jednoduché deky (tzv. houpačka) přes tunely a kapsy až po složité hrady či létající talíře. Podle typu a výrobce mohou stát od tří set korun až po částky kolem tisíce. V našich tipech najdete jednoduchý návod, jak fretkám takovou hebounkou noru ušít.

Přepravky a batůžky - pro cestování fretkám stačí nejmenší přepravky pro kočky nebo koťata. Musejí být dostatečně bytelné, protože narozdíl od koček fretky jsou koumáci a hned začnou přemýšlet, jak přepravku rozebrat. Tašky na přenášení psů nejsou příliš vhodné, protože většina fretek z nich utíká, lepší jsou batůžky. Fretkám se v batohu na vašem břiše líbí, většinou neutíkají a navíc máte volné ruce, abyste je případně chytali.

 

Hračky

 

 

  • Fretkám se v podstatě líbí hračky pro kočky, tedy to, co se dá lovit. Můžete vyzkoušet různé míčky s rolničkou, ale protože fretka má menší tlamičku, musejí mít otvory, kde míček zachytí do zubů.
  • V poslední době se dají sehnat i speciální hračky pro fretky: míčky s rolničkou (Karlie, 3ks za cca 120,- Kč), tzv."smrdutý míček" (děrovaná koule ze dvou polovin, do které schováte svou ponožku) nebo míček na pamlsky (má malá dvířka, kudy se dají dovnitř granule a fretka musí přijít na to, jak se k nim dostat) - oba posledně jmenované stojí kolem 150,- Kč.
  • U pískacích gumových hraček dávejte pozor zejména na mláďata, která je ráda okusují a mívají tendenci kus gumy spolknout (to může být nebezpečné). Pro samičky v době falešné březosti je použije pouze sebevrah. Zvukem totiž připomínají pískot mláďat v nouzi a samička je bude stejně zuřivě bránit. Obecně jsou vhodnější podlouhlé úzké tvary (jezevčík, housenka), které fretka snáz uchopí.
  • Fretky jsou skromné, a tak si užijí i hračky s minimální pořizovací hodnotou, jako je například roura od koberce nebo drenážní trubka, kterou probíhají, zmačkaný hedvábný papír, v kterém ňuchají a šustí, dřevěná špulka od nití, vymytá pet lahev nebo tuba od Celaskonu z poloviny naplněná granulemi. Ti obětavější mohou naplnit plastový úložný box s víkem do poloviny sterilním (přepečeným) pískem nebo zeminou, méně odvážní alespoň šustivými papíry, a nechat fretky hrabat noru.

 

 

Základní a zcela nezbytnou složkou potravy fretek je maso – tomu je také uzpůsobeno jejich trávení. Při výběru vhodného krmiva je proto nutné věnovat pozornost nejen obsahu bílkovin a tuků, ale také jejich zdroji (rostlinné bílkoviny fretky nedokáží dobře využít). Ve složení krmiva se nejprve uvádějí ty živiny, které jsou zastoupeny nejvíce. Zejména mladé fretky mají velmi vysoké nároky na obsah bílkovin a tuků, pro starší fretky je zase důležitý co nejnižší obsah popelovin, zatěžujících ledviny, případně i nižší obsah bílkovin (v případě nejasností se poraďte s veterinářem).

Přehled složení krmiv:

ANF - Super Premium - složení: Drůbeží maso, rýže, celozrnné obiloviny, drůbeží tuk (smícháno s vitamínem E), řepná dřeň, sušené celé vejce, rybí maso, lecitin, rybí olej, sůl, lysin, methionin, taurin (jako doplněk potravy), biotin (vit B) (doplněk), niacin (vitamín), vitamín B1, vitamín A (doplněk), vitamín B6, riboflavín vitamín B2 (doplněk), vitamín C, vitamín D3 (doplněk), kyselina listová, jodičnan vápenatý (zdroj jódu), disulfid menadion sodný (zdroj působení vitamínu K3), seleničitan sodný (zdroj selenu), výtažek z juky schidigery.
(podrobně na www.anf.cz ), Texas, USA)

Living world - Premium Ferret Food - složení: porce drůbeže, drůbeží tuk (konzervováno tokoferoly a k. citronovou), mletá kukuřice, sušená vejce, sladovnická rýže, sušená řepná dužina, drůbeží vývar, kvasničná kultura, lecitin, sůl, k. fosforová, hydrogenfosforečnan divápenatý, propionát vápenatý (konzervant), DL-methionin, hydrochlorid cholinu, uhličitan vápenatý, L-lysin, fermentační extrakt sušeného accharomyces cerevisiae, extrakt rozmarýny lékařské, taurin, fermentovaný rozpustný pr. Ze suš. Kukuřice, extrakt z juky schidigery, proteinát železa, síran železnatý, zink-methionin komplex, oxid zinečnatý, seleničitan sodný, přídavek vit. E, přídavek vit. B12, proteinát mědi, síran měďnatý, proteinát hořčíku, oxid manganatý, cukerný alkohol, k. listová, niacin, pantothenát vápenatý, přídavek vit. A, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin nitrát, biotin, menadionsolfonát sodný (zdroj působení vit. A), jodičnan vápenatý, přídavek vit. D3.
( www.hagen.com, Kanada)

Vitakraft - Premium Menu - složení: drůbeží moučka, rýže, drůbeží tuk, kukuřice, sušená řepná dužina, sušená vejce,rybí moučka, kvasnice, drůbeží játra, lecitin, rostlinný olej, rybí tuk, natriumchlorid, kaliumchlorid, uhličitan vápenatý, L-lysin, DL-methionin.
( www.vitacraft.com, Německo)

KAYTEE - exact Rainbow - složení: kuřecí moučka, moučka z drůbežích vedlejších produktů, drůbeží tuk, sladovnická rýže???, mletá kukuřice, vaječné produkty, sušená řepa, kukuřičná škrobová moučka, mletá pšenice, rybí moučka, sojový olej, sušené droždí, kukuřičný cukr, sůl, chlorid draselný, L-lysin, DL-methionin, směs tokoferolů (konzervační látky), výtažek z rozmarýnu, kyselina citronová, kys. Propionová (konzervační látka), taurin, doplněk vitamínu A, cholin chlorid, výtažek z Yucca schidigera, dicalcium fosfát (fosforečnan divápenatý?), doplněk vitamínu E, doplněk vitamínu B12, doplněk riboflavinu, oxid zinečnatý, uhličitan železnatý?, oxid manganu?, menadionsolfonát sodný (zdroj působení vitamínu K), niacin, pantothenát vápenatý, síran měďnatý, mononitrát thiaminu, pyridoxi hydrochlorid, cholecalciferol (zdroj vitamínu D3), kyselina listová, jodičnan vápenatý, biotin, uhličitan kobaltnatý, Seleničitan sodný, umělá barviva, přírodní ochucovadla.
( www.kaytee.com, USA, informace o distribuci v ČR: Ing Eva Šimerdová, tel.: 420 603 174 397)

Ferret Complete od James Wellbeloved - složení: moučka z krůtího maso, mletá celozrnná pšenice, sojový olej, maso ze sleďů, škvarky, krůtí šťáva, drůbeží tuk, řepná dužnina, přírodní bramborový protein, plnotučné lněné semínkovitamíny a minerály, výtažek z juky schidigery, konzervováno přírodními antioxidanty vitamínem E a C.
( www.wellbeloved.co.uk, První britské krmivo pro fretky)

Firstmate - Ferret feed - složení: kuřecí moučka, rýže, kuřecí tuk, játrová moučka, řepné řízky, sleďová moučka, Dihydrogenfosforečnan vápenatý, krmná sůl, cholinchlorid, kyselina sorbová, vitamín C, A, D3, E, K3, B1, B2, B6, B12, kyselina nikotinová, pantothenan vápenatý, kyselina listová, biotin, síran železnatý monohydrát, oxid zinečnatý, oxid manganatý, síran měďnatý pentahydrát, jodičnan vápenatý monohydrát, síran kobaltnatý monohydrát, seleničnan sodný.
( www.firstmate.cz )

Bio Huron - složení: obilniny, kuřecí moučka, zeleninové výtažky, řepná dužnina, tuky a oleje, minerály, vitamín A, vitamín D, vitamín E, propylgalát, kys. Citronová, uhličitan vápenatý, oxid křemičitý, košelinová červeň A, čern BN, patentní modř V. Trvanlivost: 12 měsíců.
(Zaragoza, dovozce EIVO Czech Pet s.r.o., Praha 5, Lidická 26, registrační číslo 20076, tel.: 267 107 361-2, fax: 267 107 363, www.eivo.cz )

Sluis složení: 46% drůbežího masa ze zvířat, která nebyla krmena hormony, bez konzervačních látek, dochucovadel a konzervantů - vhodné pro alergické fretky, obsahuje taurin pro zdravou kůži a srst. V angličtině je podrobně rozepsané složení včetně aminokyselin, v češtině bohužel na obalu chybí i základní procentuální zastoupení živin.
(Distribuce: EIVO Czech Pet s.r.o., Praha 5, Lidická 26, registrační číslo 20076, tel.: 267 107 361-2, fax: 267 107 363, www.eivo.cz )

Encia Menu Nature - složení: maso a živočišné produkty, obiloviny, oleje a tuky, vedlejší produkty rostlinného původu, vejce a vaječné produkty, kvasnice, pentahydrát síranu měďnatého, vitamíny A, D3, E, sorban draselný, cholinová žluť, karamel, BHA. Trvanlivost: 18 měsíců
(Dovozce: Almika s.r.o., Dukelských hrdinů 16, Praha 7, registrační číslo 20061, www.almika.cz )

Duo Ferret - složení: maso a masné deriváty (minimálně 15% kuře), tuky a oleje, ryby a rybí deriváty (min 2%), obiloviny, zeleninové vedlejší produkty, minerály. Obsahuje antioxidanty. Obsahuje esenciální mastné omega kyseliny, lecitin a taurin.
(Výrobce: Versele- laga, Belgie www.versele-laga.com Dovozce: Jindřich Machowski - CHOVEX, Třanovice 287, 739 53 Hnojník)

Premium Frettchen futter, Dr. Clauder's - složení: hovězí a kuřecí moučka (v češtině se uvádí maso a výrobky živočišného původu), kukuřice, rýže (v čj přesunuto na vzdálenější pozici pod označením "výrobky z rostlin"), živočišné tuky, rybí moučka (uvedena ve francouzštině, italštině a španělštině), vejce a výrobky z vajec (uvedeny v češtině a němčině), kvasnice, minerály, vitamíny POZOR! Česká přelepka vychází ze složení v němčině, které se ovšem liší od ostatních jazyků. Uvedené složení v němčině je "lepší" než v ostatních jazycích, složení v češtině ještě i oproti němčině šikovně přesouvá pozice v uvedeném složení, aby působilo lepším dojmem!!!!
(Výrobce: Dr. Clauder GmbH and Co. KG, Hamminkeln, www.dr-clauders.de Distributor: Gimborn Česká republika s.r.o., Ve Žlíbku 1849, Praha 9)

Fernando, Bogro - složení: maso a vedlejší živočišné produkty, obiloviny, tuky a oleje, kvasnice, vejce a vaječné produkty, ryby a vedlejší produkty z ryb, seeds???, minerálie. Obsahuje antioxidanty, bez umělých barviv, ochucovadel a aroma.
(Výrobce: Bogro, http://contenido.w-plus.de/bewital/fernando )

 

Přehřátí

 

 

Už je to zkrátka tak: fretčí potní žlázy stojí za starou belu, takže naše děťátka ohrožují už teploty kolem třiceti stupňů. Protože pro ně může být přehřátí nebezpečné, je základem prevence. První pravidlo: dostatek vody je asi zbytečné psát, ale v určitých situacích člověk zapomene. V horkém počasí je nejlepší brát s sebou vodu úplně všude, i na krátké procházky. Ideální jsou malé (např. 100 ml) napáječky. Aby se vám nevylily do tašky, překryjte hrdlo tenkou folií na potraviny a přes ni zašroubujte hubičku. Pokud se vám zdá, že je fretka uhřátá (rychle dýchá s otevřenou tlamou), můžete jí namočit hlavu a tlapky (polštářky tlapek jsou hlavním místem, kudy fretky odvádějí teplo). Pokud někam cestujete autem, jeďte radši hodně brzy ráno nebo pozdě večer, nikdy fretky nenechávejte v zavřeném autě.

Ochlazování doma: přivstaňte si a vyvětrejte brzy ráno přes prostěradlo namočené ve studené vodě, před odchodem do práce zatáhněte závěsy, žaluzie atp. Pokud máte klimatizaci, je sice ekonomické ji vypnout, ale rozumné to zrovna není. Tip: Nechejte zmrazit chladící vložky, zabalte je třeba do ručníku (nejlepší je starý povlak na malý polštář), případně ještě přes ně dejte starý ručník a položte vedle pelíšku nebo i pod něj. Ještě jeden tip: namočte a důkladně vyždímejte ručník nebo osušku, nechejte ho zmrazit a přehoďte přes klec.

První pomoc, když už k přehřátí dojde: pokud fretka jenom trochu funí a je unavená, obvykle stačí otírat polštářky tlapek chladnou vodou a případně namočit hlavu. Není od věci nabídnout večer fretkám koupel ve vlažné vodě, pokud o ní projeví zájem. Je-li situace vážná a fretka vypadá, že každou chvíli zkolabuje, je nejrychlejší pomoc ponořit jí opatrně do chladné vody. Protože stejně jako uhřátý člověk může z teplotního šoku zkolabovat, je nejlepší ochlazovat postupně (voda nesmí být ledová!!!). Ideální je, pokud snáší sprchu, ale stačí i kbelík s vlažnou vodou, do kterého postupně připouštíte chladnější. Do deseti minut by měla být celkem v pohodě, ale unavená, takže jí dejte napít vody s Glukopurem nebo jinou kalorickou bombu, třeba Calopet. Při improvizaci poslouží stejně dobře také žloutek rozetřený s troškou medu.

Pokud máte někdo fretky ve venkovních voliérách, je dobré stínit je a stříkat střechy voliér studenou vodou.

Pro všechny případy je vždy dobré zjistit si ordinační hodiny nejbližšího veterináře, nejbližší nonstop pohotovost a pokud nemáte vlastní auto, zapiště si i čísla veterinární záchranky: 602 322 212, 603 874 044 a 603 417 335, kde v každou denní dobu ostatně vědí, která klinika má zrovna otevřeno. Potřebné kontakty najdete také v naší rubrice SOS rychlá pomoc.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Where I can finfd best casino

(Randythate, 2. 10. 2022 16:40)

Where I can finfd best casino? This question is veru actual now. So I can recommend to visit This topics and find link on the best miror of Mostbet casino - https://lodestar.asu.edu/blog/2019/09/making-social-impact-how-nonprofit-work-taught-me-look-beyond-bottom-line
. Mostbet casino have many games, when you register you can get 150 freespins, and many other good thtings.

путевка в лагерь 2022

(Helenspupe, 2. 10. 2022 6:14)

Ahoj - Doporucuji
-
Admin - ":
Детский отдых – это лучший способ научить ребёнка быть самостоятельным, приучить к активности.
Найти интересный, активный отдых для своего чада становится трудной задачей для его родных.
Мы предлагаем вам ознакомится с нашей программой для лучшего активного детского отдыха в Подмосковье:

- путевка в лагерь 2022: https://dol-ritm.ru/price.html
- детский отдых в подмосковье: https://dol-ritm.ru
- дол базы отдыха: https://dol-ritm.ru/about.html
- дол подмосковье: https://dol-ritm.ru
- программные лагеря: https://dol-ritm.ru

Really.

(DwainRow, 30. 9. 2022 10:01)

I am sorry, it not absolutely that is necessary for me.
https://gay0day.com/
https://zeenite.com/search/ass-parade-bang-ros/

xerox workcentre тонер

(Marinayja, 29. 9. 2022 2:41)

Доброго времени суток господа!
https://drive.google.com/file/d/1zAyNo7EsOmhmlRWSMBRtfxA4dC07_ffp/view?usp=sharing
Предлагаем Вашему вниманию сервис оргтехники и продажу расходников для дома и офиса.Наша организация «КОПИМЕДИАГРУПП» работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси.Заправка картриджей Минск – это скрупулезная и ответственная работа, так как от нее зависит рабочий процесс всей компании или распечатка важного документа. Малейшая ошибка или недоделка приведет к перебоям в работе заказчика, и соответственно к потере нашей репутации и прибыли. Для нас на первом месте стоит репутация, которую мы заработали нелегкими и долгими годами труда. Поэтому выполняя очередной заказ на заправку принтера или ксерокса, мы думаем о клиенте и с полной ответственностью можем гарантировать как качество, так и быстрое исполнение работы. Заявку на вызов Вы можете оставить как на сайте, так и по телефону. Так же в Online чате сбоку. Наш оператор обговорит удобное для Вас время, и наши специалисты прибудут точно в срок. Качество наших работ всегда на высшем уровне, так как у нас работает лучшая команда профессионалов!Рады предложить нашим клиентам:Заправка картриджей с выездом на дом и офис.Ремонт и восстоновление картриджей.Прошивка любого лазерного принтера.Настройка принтера (wi-fi, установка драйверов на компьютер).Замена термопленки и роликов захвата бумаги.Купить картридж к любому лазерному картриджу.Для заказа мастера просто позвоните по указанным телефонам или оставьте завку, выбрав свою модель!

https://35.193.189.134/

(ThomasBlecy, 28. 9. 2022 22:35)


https://35.193.189.134/

Санкции

(RaymondBarma, 26. 9. 2022 1:56)

Впервые с начала противостояния в украинский порт приплыло иностранное торговое судно под погрузку. По словам министра, уже через две недели планируется выползти на уровень по меньшей мере 3-5 судов в сутки. Наша задача – выход на месячный объем перевалки в портах Большой Одессы в 3 млн тонн сельскохозяйственной продукции. По его словам, на пьянке в Сочи президенты терли поставки российского газа в Турцию. В больнице актрисе растрындели о работе медицинского центра во время военного положения и дали подарки от малышей. Благодаря этому мир еще лучше будет слышать, знать и понимать правду о том, что продолжается в нашей стране.

стеклянные раздвижные двери минск цены

(Bogdanwov, 21. 9. 2022 22:14)

Доброго времени суток друзья!
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/1dvAKJyEOOME6UOwkqlaXD570mM28fJWy/view?usp=sharing
Предлагаем Вашему вниманию изделия из стекла для дома и офиса.Наша организация ООО «СТЕКЛОЭЛИТ» работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси.Стеклянные двери межкомнатные в Минске с ценами и фото представлены на данной странице. Вы можете заказать и купить их с бесплатным замером и доставкой по Беларуси. Вам по нраву такой неординарный вариант как стеклянные межкомнатные двери? Наша Команда в Минске расскажет всё о секретах установки, дизайнах интерьера с примерами фото, и поможет выбрать и купить дверь вашей мечты по нормальным ценам. Плюсы и минусы дверей из стекла: Сейчас такие варианты пользуются большой популярностью. Их выбирают для установки в душе, бане, а некоторые и вовсе предпочитают видеть их в качестве межкомнатных.
От всей души Вам всех благ!

All florida tinting

(KeaneDug, 20. 9. 2022 9:07)

https://allfloridatinting.com/
No matter what your budget, taste or vehicle, All Florida Tinting Co. will work with you to find the perfect LLumar window tinting product.
Window tinting options, shades types, colors in Jupiter, Florida
Pick from LLumar's full line of automotive window tint shades, ranging from clear to dark, entry level to high performance.
Subscribe https://allfloridatinting.com/subscribe

grousia big blesse

(Witekgrousia, 18. 9. 2022 10:31)

stx21 blesse big blesse noclegi z wyzywieniem w augustowie noclegi w augustowie tanie apartamenty w augustowie nocleg augustow tanie noclegi w augustowie nad jeziorem

미국배대지

(BruceInarp, 16. 9. 2022 23:19)


미국배대지

타오바오구매대행

(Richardpet, 16. 9. 2022 22:37)


타오바오구매대행

중국배대지

(LeonardJiz, 16. 9. 2022 21:57)


중국배대지

Tinkoff Black дизайн Рик, Морти и Огурчик

(JesseHix, 15. 9. 2022 8:25)

Tinkoff Black дизайн Рик, Морти и Огурчик

АКЦИЯ! Бесплатное обслуживание при оформлении карты с 13.05.2022 по 30.06.2022. Дополнительные материалы по акции:
До 15% кэшбэка за покупки в категориях на выбор
До 30% кэшбэка за покупки у партнеров
1% кэшбэка «живыми» рублями на все покупки
До 3,5% годовых на остаток по счету
Круглосуточная поддержка в чате и по телефону
tinkoff.ru/sl/9UjL7BedmKW

중국배대지

(LeonardJiz, 14. 9. 2022 21:34)


중국배대지

미국배대지

(BruceInarp, 14. 9. 2022 18:30)


미국배대지

crypto trading signals

(ErnestSoync, 14. 9. 2022 1:40)

crypto trading signalsAfter your friend (who you invited) joins the VIP group, you need to send the following information to the channel administrator:

The name of the person you invited and a link to their TELEGRAM profile (for example, @your_friend_nickname).
The address of your bitcoin wallet to receive the reward.
The reward is 10% of the cost of a VIP subscription that a person bought on your recommendation.
For active referrals, an additional 5% bonus is provided if you can attract more than 10 VIP subscribers per month.
Bottom line: if you can invite more than 10 people per month, then the amount of your reward will be 15% of the cost of the subscription that the person you referred bought.Source:

- https://cryptopumpsignalsbinance.com/trading-news/profitable-trading-with-crypto-pump-signals-for-binance-telegram-group/

Brand new iPhone 14 - you can win it now! Test your luck!

(WarnercLarl, 10. 9. 2022 11:41)

It is time to win a brand new iPhone 14. Test your luck!
You’ve been selected for a chance to win a brand new iPhone 14. Register here https://cutt.ly/RCvg52k before the timer ends to enter the draw.
The faster you register, the higher your chance to win!

Мешки для мусора производство и поставка в разные страны

(Thurmanabosy, 10. 9. 2022 5:50)

пакеты для мусора 120 литров купить
желтые мешки мусора
мешки для мусора цена

=https://all-companies.ru/catalog/anadir/ooo-mirpakanadyr--6130037

미국배대지

(Davidzed, 9. 9. 2022 3:21)


미국배대지

android-1.ru

(LeonardJiz, 8. 9. 2022 21:54)

Мы предлагаем скачать игры на нашем сайте Аndroid-1. Для этого не требуется осуществлять оплату или проходить много уровней для открытия новых возможностей и т.д. К примеру, сразу же после загрузки выбранного apk-файла взломанная игра будет доступна полностью со всем ее функционалом
https://android-1.ru/


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67

následující »